Kontakt

AntyBiz – nowy, budowany z zapałem portal biznesowy, w którym publikujemy materiały dotyczące przedsiębiorczości, finansów, handlu, a czasem także technologii (głównie przydatnych w biznesie). Omawiamy te kwestie, które z naszej perspektywy (przedsiębiorców) wydają się ważne, a nie „klikalne” i generujące ruch dla Gemiusa, czy Google Analytics.

@AntyBiz to nie blog biznesowy – to pojęcie nijak ma się do serwisu z newsami, a tę strukturę tworzymy. Nie mamy także nic wspólnego z żadnym innym „antyportalem”, tudzież „antyblogiem”. W sekrecie napiszę, iż tylko ta domena była na tyle intrygująca, że postanowiliśmy jej użyć, ale nie rozpowiadaj tego na lewo i prawo.

Materiałów prasowych w @AntyBiz nie doświadczysz – tym zajmują się te „bardziej poczytne” serwisy, tworząc wyłącznie klikalność, bez budowania społeczności, która dla nas jest najważniejsza. To Wy czytelnicy, jesteście motorem napędowym AntyBiz.pl i redakcji, która będzie nam rosła także dzięki Wam.

Nie tykamy także polityki, która niszczy biznes od środka i jest powodem konfliktów międzyludzkich oraz zła dotykającego nas – zwykłych ludzi. Tematów, których nie podejmiemy, jest wiele, jednak to tylko strona „kontakt”, więc nie sposób wymienić tu ich wszystkich. A skoro o kontakcie mowa – na formularz kontaktowy jeszcze nie zarobiliśmy, więc pozostają tylko stare, dobre maile. Ewentualnie wróć poklikać w reklamy i odczekaj kilka miesięcy na pojawienie się pól z guziczkiem „wyślij”.

Pytania dotyczące portalu, współpracy (pożądane), reklamy (subtelnej i nienachalnej) lub korekty treści (niechętnie) skontaktuj się z nami.

Telefon: +48 604 487 567

E-mail: redakcja@antybiz.pl

Adres redakcji: MKM MEDIA Łódź 92-610, ul. Gajcego13/4,

Jeśli treść strony kontaktowej uznałeś za „dziecięcą” bezwzględnie wróć do bardziej „ambitnych” portali biznesowych.